reklama

31-latek z zarzutami za kradzież rozbójniczą w sklepie

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 21.04.2023 11:15,
Bielscy policjanci zatrzymali 31-latka, który w jednym z bielskich marketów dokonał kradzieży artykułów spożywczych i alkoholu, a następnie użył przemocy wobec chcącego go zatrzymać ochroniarza.
31-latek z zarzutami za kradzież rozbójniczą w sklepie

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 17 kwietnia. Policjanci ustalili, że do jednego ze sklepów przy ulicy Partyzantów w Bielsku-Białej przyszedł mężczyzna, zabrał z półki artykuły spożywcze i alkohol o wartości blisko 100 złotych, po czym chciał wyjść nie płacąc. Kiedy pracownik sklepu próbował go zatrzymać, mężczyzna zaatakował go. Próbował się uwolnić szarpiąc ochroniarza za ubranie. Wezwany na miejsce patrol zatrzymał 31-latka. Skradziony towar wrócił na sklepowe półki.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty kradzieży rozbójniczej, za które grozi nawet 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator objął 31-latka policyjnym dozorem, a o jego dalszym losie zdecyduje niebawem bielski sąd.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy