53-letnia kobieta usłyszała zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 11.02.2020 10:18,
Mieszkanie kobiety zostało dokładne przeszukane, policjanci wykorzystali psa tropiącego.
53-letnia kobieta usłyszała zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków
Policjanci z pierwszego komisariatu zatrzymali 53-letnią mieszkankę Bielska-Białej, która w mieszkaniu posiadała ponad 100 gramów różnych narkotyków. Kobieta po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszała zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków, za które grozi jej nawet 5 lat za kratami. Prokurator objął ją policyjnym dozorem, a o jej dalszym losie zdecyduje wkrótce bielski sąd.

Stróże prawa znaleźli w mieszkaniu przy ulicy Spółdzielców blisko 80 gramów marihuany i prawie 30 gramów amfetaminy. Kobieta, która zajmowała mieszkanie zachowywała się agresywnie, próbowała odebrać policjantom znalezione przez nich narkotyki. Śledczy po użyciu wobec niej środków przymusu bezpośredniego zabezpieczyli narkotyki i zatrzymali podejrzewaną o ich posiadanie 53-latkę.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszała zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków, za które za kratami może spędzić nawet 5 lat. Prokurator objął bielszczankę policyjnym dozorem, a o jej dalszym losie zdecyduje wkrótce bielski sąd.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy