6 grudnia kierowcy pojadą po zmodernizowanym moście w ul. Warszawskiej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 02.12.2021 13:49, fot. MZD
Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej przygotował kierowcom prezent mikołajkowy. 6 grudnia kierowcy pojadą już po zmodernizowanym moście w ul. Warszawskiej dwoma jezdniami.
6 grudnia kierowcy pojadą po zmodernizowanym moście w ul. Warszawskiej

Jedne z ostatnich utrudnień drogowych w centrum miasta odchodzą powoli w przeszłość. W najbliższy poniedziałek, 6 grudnia, Miejski Zarząd Dróg planuje oddać do użytku wschodnią jezdnię ul. Warszawskiej, biegnącą po nowym moście nad potokiem Starobielskim. Przy okazji tego remontu wielu mieszkańców dowiedziało się o tym, że w tamtym rejonie w ogóle istnieje most.

Kilka dni temu drogowcy położyli na ulicy Warszawskiej wierzchnią warstwę asfaltu, stąd decyzja o przywróceniu ruchu na obu jezdniach. Ostatnim elementem pozostałym do wykonania będą prace brukarskie na wyspie oddzielającej pasy ruchu. Drogowcy chcą się z nimi uporać w najbliższych dniach, jeśli tylko pozwolą na to warunki atmosferyczne.

Aby zapewnić bezpieczeństwo ekipy brukarskiej, na kilka dni wewnętrzne pasy będą wyłączone z ruchu. Po tym etapie zniknie ostatnie uciążliwe zwężenie związane z budową mostu nad potokiem Starobielskim, a ruch samochodowy na ul. Warszawskiej zdecydowanie zyska na płynności.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy