79-latka jechała pod prąd na ekspresówce. Doszło do kolizji kolizji

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 09.03.2022 11:21, foto: Waszym Okiem radio Bielsko
79-letnia kierująca osobowym fiatem wjechała na drogę ekspresową „pod prąd”, doprowadzając do kilku zdarzeń drogowych.
79-latka jechała pod prąd na ekspresówce. Doszło do kolizji kolizji

Do zdarzenia doszło we wtorek (8.03) po południu. Według ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia 79-letnia seniorka wjechała osobowym fiatem na niewłaściwy pas drogi ekspresowej S-52 na terenie powiatu cieszyńskiego i poruszała się pasem prowadzącym z Bielska-Białej do Cieszyna jadąc przeciwnie do prawidłowego kierunku jazdy.

W miejscowości Świętoszówka doprowadziła do zderzenia z osobowym fordem, z którym zderzyła się lusterkami pojazdu. Następnie zderzyła się z kierującym osobowym hyundaiem, a elementy rozbitego pojazdu doprowadziły do uszkodzenia kolejnego pojazdu, osobowego suzuki.

Na szczęście nikt z uczestników nie doznał obrażeń, utrudnienia w ruchu trwały przez kilka godzin. Mundurowi z drogówki zatrzymali 79-letniej kierującej prawo jazdy, a w sprawie wykroczenia, jakiego się dopuściła, zostanie skierowany wniosek o ukaranie do sądu. Kobiecie grozi wysoka grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy