Akcja ratownicza w górach

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 01.06.2020 09:26,
Akcja ratownicza w górach.
Akcja ratownicza w górach

Jak informuje GOPR Beskidy, w niedzielę o o godz. 8:00 ratownicy dyżurni z SR Hala Miziowa tuż po podaniu komunikatu pogodowego otrzymali z CSR zgłoszenie o mężczyźnie, który poruszając się pojazdem czterokołowym utknął pomiędzy Romanką a Słowianką, nie wiedział gdzie dokładnie jest, był potłuczony i wychłodzony.

- Z uwagi na warunki atmosferyczne i rozległy obszar działań powiadomiono ratowników wszystkich sekcji operacyjnych. W rejon wypadku wyjechał na quadzie zespół z Hali Miziowej, jednocześnie od strony Sopotni Małej wyruszyli ratownicy z sekcji Żywiec i ze względu na bliższą odległość to oni jako pierwsi dotarli do poszkodowanego. Mężczyzna został zaopatrzony i ewakuowany do miejsca przekazania Zespołowi Ratownictwa Medycznego - informują ratownicy z GOPR Beskidy.


źródło/foto: M. Juraszek, M. Morkisz, M. Smolicki

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy