Amator alkoholi zatrzymany przez bielskich policjantów

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 02.07.2020 12:32,
Nakradł markowego alkoholu za 1000 zł.
Amator alkoholi zatrzymany przez bielskich policjantów

Do kradzieży alkoholu dochodziło przez ostatnie dni w jednym z marketów w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Legionów. Mężczyzna wykorzystując nieuwagę personelu kradł ze sklepowych półek markowy alkohol. W środę został zauważony przez pracowników ochrony, którzy ujęli rabusia i przekazali w ręce stróżów prawa.

Policjanci ustalili, że mężczyzna kradł alkohol już od kilku dni. Łączna kwota zrabowanego towaru przekracza 1 000 złotych. Jego łupem padała zawsze wysokogatunkowa whisky.

Część skradzionego trunku wróciła na sklepowe półki, a za pozostały będzie musiał zapłacić. Zatrzymany mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszy zarzuty, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za przestępstwo to grozi mu do 5 lat więzienia.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy