Areszt dla mężczyzny, który na przystanku próbował porwać 13-latkę

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 12.07.2019 07:31, red
Pomogło nagłośnienie sprawy w mediach.
Areszt dla mężczyzny, który na przystanku próbował porwać 13-latkę

Niedawno policja opublikowała komunikat o poszukiwaniach mężczyzny, który usiłował porwać 13-latkę.

Do zdarzenia doszło na początku maja tego roku na przystanku autobusowym na ul. Oświęcimskiej w Tychach. Wtedy też mężczyzna siłą zaciągnął nastolatkę do samochodu. Dzięki zdeterminowanej postawie, dziewczynce udało się uciec.

Jak się okazuje, w miniony weekend poszukiwany sam zgłosił się do Komendy Miejskiej Policji w Tychach przyznając, że „męczyło go sumienie". Teraz śledczy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach będą weryfikować wersję podaną przez zatrzymanego i ustalać szczegóły tego zdarzenia.

Na wniosek policjantów oraz prokuratora, sąd tymczasowo aresztował 27-letniego mieszkańca Bierunia. Usłyszał zarzut zmuszania do określonego zachowania oraz usiłowania uprowadzenia 13-latki. Grozi mu do 5 lat więzienia.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy