Areszt dla mordercy żony w ciąży został przedłużony

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 31.01.2020 12:00,
35-letni mieszkaniec Bielska-Białej, który w brutalny sposób zamordował swoją żonę w 6. miesiącu ciąży, pozostanie za kratkami. Sąd przedłużył areszt.
Areszt dla mordercy żony w ciąży został przedłużony
Ta tragedia wstrząsnęła całym krajem.

W październiku ubiegłego roku bielszczanin zgłosił na policji zaginięcie swojej 33-letniej żony. Wówczas na dużą skalę rozpoczęły się poszukiwania kobiety w 6. miesiącu ciąży.Mundurowi jednak od początku nie dawali wiary podawanym przez niego okolicznościom zaginięcia. W końcu na jaw wyszła przerażająca prawda. Mężczyzna zamordował żonę w mieszkaniu, po czym wywiózł ciało poza teren Bieslka-Białej.

Kryminalni zajmujący się sprawą zgromadzili obszerny materiał dowodowy, który pozwolił na zatrzymanie 35-latka. Były strażnik miejski usłyszał zarzuty znęcania się oraz zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Mężczyzna przyznał się do winy.

Piotr Sz. został tymczasowo aresztowany. Teraz na wniosek prokuratury, sąd przedłużył pobyt oskarżonego w więzieniu.

- Areszt został przedłużony do 15 kwietnia, czyli o kolejne 3 miesiące - mówi Agnieszka Michulec, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Bielsku-Białej.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy