Areszt dla nożownika z Bielska-Białej

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 14.08.2019 15:09,
Areszt dla nożownika z Bielska-Białej
We wtorek (13.08) po południu bielski sąd podjął decyzję o aresztowaniu 36-letniego mieszkańca Bielska-Białej, który w ranił nożem dwie osoby w jednej z bielskich kamienic przy ul. Michałowicza. Stróże prawa zatrzymali go w godzinach porannych następnego dnia po zdarzeniu. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał blisko 2 promile alkoholu we krwi.

- Według wstępnych ustaleń pomiędzy napastnikiem, a jego 44-letnim znajomym, doszło do sprzeczki, w której trakcie 36-latek wyjął nóż i ugodził nim mężczyznę oraz zadał niegroźną ranę ciętą 14-latkowi, który również znajdował się w tej kamienicy. Wcześniej obydwaj mężczyźni spożywali razem alkohol w jednym z mieszkań. Śledczy ustalali przebieg zdarzenia i zebrali przeciwko 36-latkowi materiał dowodowy pozwalający na przedstawienie zarzutów ciężkiego uszkodzenia ciała 44-latka. Po przedstawieniu mu przez prokuratora zarzutów śledczy wystąpili do sądu z wnioskiem o jego aresztowanie. Bielski sąd przychylił się do niego i aresztował 36-latka na 3 miesiące - informuje bielska policja.

Za ciężkie uszkodzenie ciała 44-latka grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy