Areszt dla sprawcy kradzieży rozbójniczej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 10.08.2020 13:06,
Na wniosek śledczych sąd aresztował mężczyznę na 1 miesiąc. Teraz grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.
Areszt dla sprawcy kradzieży rozbójniczej
Jak już informowaliśmy, policjanci z Komisariatu II Policji w Bielsku-Białej w środę późnym wieczorem zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież rozbójniczą dokonana na terenie jednego ze sklepów sklepu przy ulicy Armii Krajowej w Bielsku-Białej. 45-latek dokonał kradzieży alkoholu i innych napojów. Został zauważony przez personel sklepu, który natychmiast zareagował. Sprawca chcąc utrzymać się w posiadaniu skradzionego towaru użył przemocy wobec interweniującej ekspedientki sklepu.


Przewrócił kobietę na ziemie i kopnął wówczas na pomoc kobiecie ruszył świadek zdarzenia. W wyniku szarpaniny interweniująca kobieta doznała uszkodzenia ręki. Sprawca podczas próby ucieczki dokonał również zniszczeń w sklepie uszkadzając między innymi okno przez, które próbował zbiec. Nietrzeźwy sprawca został doprowadzony do policyjnego aresztu, gdzie spędził noc.

Śledczy zajmujący się sprawą, wobec jego postawy, postanowili wystąpić z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie. Po usłyszeniu prokuratorskich zarzutów mężczyzna został doprowadzony do sądu. Sędzia przychylił się do wniosku i zdecydował o jego aresztowaniu na miesiąc. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy