Areszt dla sprawczyń rozboju

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 17.03.2021 10:17,
Policjanci zatrzymali bielszczanki w wieku 31 i 39 lat podejrzewane o rozbój.
Areszt dla sprawczyń rozboju
Jak informuje bielska policja do zdarzenia doszło w czwartek, 11 marca, w jednym z mieszkań przy ulicy Partyzantów w Bielsku-Białej. Kobiety wraz ze swoim 39-latnim znajomym piły alkohol. W pewnej chwili doszło pomiędzy nimi do kłótni, która przerodziła się w bójkę. Kobiety popychały mężczyznę, aż się przewrócił, po czym zaczęły go okładać. Dodatkowo poszczuły go psem, który ugryzł 39-latka w nogę.

Po wszystkim zabrały mu portfel z dokumentami i gotówką. Mężczyzna stracił ponad 400 złotych. Pobity zdołał wyjść na ulicę, gdzie spotkał patrol Policji. Sprawą od razu zajęli się mundurowi z Komisariatu II Policji w Bielsku-Białej.

Policjanci szybko namierzyli pijane sprawczynie, które w jednym z pobliskich mieszkań próbowały zacierać ślady. Bielszczanki w wieku 31 i 39 lat trafiły do policyjnego aresztu, a następnie zostały doprowadzone do prokuratury. Tam usłyszały zarzuty rozboju, za które mogą trafić do więzienia nawet na 12 lat. W sobotę na wniosek śledczych sąd aresztował podejrzane na 3 miesiące.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy