Areszt dla włamywacza recydywisty

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 14.05.2023 11:28,
Areszt dla włamywacza recydywisty
Od końca kwietnia br. na terenie działania Komisariatu Policji w Jeleśni dochodziło do włamań do domków letniskowych. Łupem włamywacza padały różne przedmioty stanowiące wyposażenie domków oraz sprzęt elektroniczny. Policjanci sprawdzali każdy ślad i informacje mogące naprowadzić ich na trop włamywacza.

Ustalili, że za włamaniami może stać 61-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego. Mężczyzna wpadł, gdy próbował włamać się do kolejnego domku.

Podczas prowadzonej sprawy, śledczy przedstawili mu 5 zarzutów. Straty jakie wyrządził oszacowano na kwotę ponad 10 tysięcy złotych. Policjanci odzyskali część ze skradzionych przez niego przedmiotów. Na wniosek śledczych i prokuratora sąd tymczasowo aresztował go na miesiąc. Z uwagi na fakt, że przestępstw dopuścił się w warunkach recydywy wielokrotnej grozi mu wyższy wymiar kary.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy