Auto na drzewie, 87-latek trafił do szpitala

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 08.02.2021 11:56,
W niedzielę (7.02) przed południem na ulicy Bielskiej w Jaworzu strażacy uwalniali z zakleszczonego pojazdu 87-letniego mężczyznę.
Auto na drzewie, 87-latek trafił do szpitala

Kiedy jednostki straży pożarnej przybyły na miejsce zdarzenia, samochód osobowy marki Opel Agila leżał na prawym boku w rowie. W pojeździe znajdował się przytomny mężczyzna, który nie był w stanie wydostać się samodzielnie z pojazdu.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz zablokowali ruch w obu kierunkach. Następnie przy pomocy klinów dokonano stabilizacji pojazdu i przystąpiono do uwalniania zakleszczonego mężczyzny przy użyciu specjalistycznych narzędzi hydraulicznych. Poszkodowanego zabrał zespół pogotowia ratunkowego do szpitala.

źródło: PSP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy