Będą surowe kary finansowe dla uczestników imprezy

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 16.04.2020 15:41,
Policjanci z bielskiej jedynki musieli zakończyć suto zakrapianą alkoholem imprezę przy ul. Kryształowej w Bielsku-Białej.
Będą surowe kary finansowe dla uczestników imprezy
49-letni gospodarz imprezy, manifestując pogardę dla przepisów o zwalczaniu epidemii, celowo zorganizował huczną prywatkę. Razem z czterema znajomymi nie tylko złamali zakaz przemieszczania i gromadzenia się, ale także zakłócali spoczynek nocny mieszkańcom. Poza mandatami karnymi, grożą im wysokie grzywny z sanepidu.


Właśnie takie zachowania mają na myśli stróże prawa, mówiąc o rażącym lekceważeniu prawa. 49-letni mieszkaniec Bielska-Białej postanowił zorganizować przyjęcie dla swoich znajomych. Interweniującym policjantom powiedział, że będzie robił co chce, kiedy chce i nikt niczego mu nie zabroni. Dlatego zaprosił czterech swoich znajomych: 33-latkę z Bielska-Białej i 3 bielszczan w wieku 34, 35 i 48 lat na suto zakrapiane alkoholem przyjęcie. Tym samym nie tylko złamali oni rządowe zakazy, ale głośnym biesiadowaniem zakłócili również spoczynek nocny pozostałym mieszkańcom ulicy.

Mundurowi zakończyli imprezę. Jej gospodarz oraz jego goście ukarani zostali mandatami karnymi, a przeciwko jednemu z biesiadników, 34-latkowi sporządzony zostanie wniosek o ukaranie do sądu. Jeden z mężczyzn rozzłoszczony przerwaniem zabawy i ukaraniem go mandatem, nie miał zamiaru wracać do domu. Stał się agresywny i konieczne okazało się doprowadzenie go do izby wytrzeźwień.

Przeciwko wszystkim uczestnikom imprezy stróże prawa z Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej wystąpili również do Powiatowego Inspektora Sanitarnego, który może nałożyć na nich dotkliwe kary finansowe.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy