Bielska policja ponownie upublicznia zdjęcie złodzieja

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 22.02.2021 14:06,
Mężczyzna włamał się do biura podróży przy ul. 11 Listopada i skradł gotówkę w różnych walutach wartości ponad 20 tys. złotych.
Bielska policja ponownie upublicznia zdjęcie złodzieja

Do zdarzenia doszło w dniu 12 grudnia 2020 roku około godziny 12. Do pasażu handlowego „Pod Orłem” przy bielskiej ulicy 11 Listopada wszedł mężczyzna, który włamał się do pomieszczeń biura podróży mieszczącego się na II piętrze i skradł gotówkę w kwocie 4.200 euro, 1.700 złotych i 170 hrywien ukraińskich.

Publikujemy wizerunek sprawcy, który zarejestrowały kamery monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości. Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawców przestępstwa, o kontakt z Komisariatem Policji I w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 85 701-00, [email protected] lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55.

- czytamy w komunikacie bielskiej policjiźródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy