Bielska policja poszukuje świadków wypadku drogowego

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 06.10.2020 14:15,
Nieustalony na chwilę obecną kierujący rowerem potrącił 39-letniego pieszego i odjechał z miejsca wypadku.
Bielska policja poszukuje świadków wypadku drogowego


Bielska policja poszukuje świadków zdarzenia, które miało miejsce w dniu 26 września 2020 r. około godziny 14:30 w Mazańcowicach na ul. Czechowickiej. Na ulicy nieustalony na chwilę obecną kierujący rowerem potrącił 39-letniego pieszego i odjechał z miejsca wypadku. W wyniku potrącenia pieszy doznał obrażeń. Sprawcą był najprawdopodobniej młody, kilkunstoletni chłopak.

- Wszystkie osoby posiadające informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP Bielsko-Biała ul. Wapienna 45, tel. 47 85 780 lub 47 85 714 25, 347 85 712 55 lub 997, adres poczty elektronicznej [email protected] lub z najbliższą jednostką Policji - informuje bielska policja.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy