Bielska policja poszukuje świadków zdarzeń drogowych

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 12.07.2021 17:08,
Zamieszczamy komunikat w tej sprawie z bielskiej policji
Bielska policja poszukuje świadków zdarzeń drogowych

Poszukujemy świadków zdarzeń drogowych, które miały miejsce na terenie działania Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej. Osoby posiadające informacje na temat poniższych zdarzeń proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Referatem ds. Wykroczeń Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej ul. Wapienna 45, telefon 47 85 712 63 lub 997.

W dniu 05 lipca 2021 roku około godziny 7.10 w Bielsku-Białej na skrzyżowaniu ulicy Olszówka z ulicą Bystrzańską , gdzie doszło do zderzenia pojazdów nissan oraz audi.

W dniu 30 czerwca 2021 roku około godziny 18.20 w miejscowości Dankowice na ulicy Św. Wojciecha, gdzie nieustalony kierujący pojazdem najechał na zaparkowany pojazd marki FSO Polonez doprowadzając do jego uszkodzenia, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

W dnu 26 czerwca 2021 roku około godziny 12.55 w miejscowości Kozy na ulicy Panienki na wysokości posesji nr 1, gdzie nieustalony kierujący pojazdem ciężarowym zahaczył o latarnię uliczną czym doprowadził do uszkodzenia przewodów telekomunikacyjnych, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

W dniu 21 czerwca 2021 roku około godziny 15.25 w Bielsku-Białej na ulicy Cieszyńskiej na wysokości skrzyżowania z ulicą Jesionową w kierunku ronda Hulanka, gdzie nieustalony kierujący najechał na tył pojazdu peugeot, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia ulicą Jesionową.

W dniu 4 czerwca 2021 roku, pomiędzy godzinami 9.50 a 10.10 na parkingu podziemnym Centrum Handlowego Gemini w Bielsku-Białej w sektorze A5, gdzie nieustalony kierujący pojazdem koloru szarego nie zachował należytej ostrożności przy omijaniu zaparkowanego pojazdu marki Audi uszkadzając go, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy