Bielska policja świadków dwóch wypadków

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 15.09.2020 10:46,
Policja prosi o kontakt osoby, które były świadkami.
Bielska policja świadków dwóch wypadków
Bielska policja poszukuje świadków zdarzeń drogowych, które miały miejsce w dniach 21 i 25 sierpnia br. w Bielsku-Białej. W wyniku tych zdarzeń poszkodowani doznali obrażeń ciała i potrzebna była hospitalizacja.


21 sierpnia 2020 r. około godziny 19:30 w Bielsku-Białej na ul. Jagienki. W zdarzeniu ucierpiał pasażer pojazdu jednośladowego, który w niewyjaśnionych okolicznościach spadł na jezdnię. Kierujący jednośladem oddalił się miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy poszkodowanemu.

Drugie zdarzenie miało miejsce w dniu 25 sierpnia br. około godziny 14:10 w Bielsku-Białej na skrzyżowaniu ulic Bestwińska i Jasna Rola. Kierujący pojazdem Fiat Punto potrącił jadącą chodnikiem rowerzystkę, która doznała obrażeń ciała.

- Prosimy wszystkich posiadających informacje na temat powyższych zdarzeń o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej ul. Wapienna 45, telefon 47 857 1280, 47 857 1426, 47 857 1255 lub 112, adres poczty elektronicznej [email protected] lub z najbliższą jednostką Policji - apelują policjanci.

źródło: KMP Bielsko-BiałaZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy