Bielska policja szuka sprawców napadu na uczestników zgromadzenia publicznego [FOTO]

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 26.08.2020 10:11,
Publikujemy komunikat policji w tej sprawie.
Bielska policja szuka sprawców napadu na uczestników zgromadzenia publicznego [FOTO]
Śledczy z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej poszukują sprawców publicznego znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej uczestników legalnego zgromadzenia. Do przestępstwa doszło w Bielsku-Białej przy ul. 11 Listopada – w rejonie mostu na rzece Biała – w dniu 22 sierpnia br. około godziny 14.40.

Publikujemy wizerunek poszukiwanych mężczyzn, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu ich personaliów.


Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej prowadzi postępowanie w sprawie publicznego znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej uczestników legalnego zgromadzenia w Bielsku-Białej.

Do przestępstwa doszło w dniu 22 sierpnia 2020 roku, około godziny 14.40 w Bielsku-Białej przy ul. 11 Listopada w rejonie mostu na rzece Biała. Wizerunek mężczyzn podejrzewanych o te czyny zarejestrowały kamery monitoringu. Publikujemy wizerunki poszukiwanych osób, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu ich personaliów.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawców prosimy kierować do Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45, tel. 478 57 14 20, nr tel. 478 57 12 55, nr alarmowy 112, adres e-mail: [email protected]źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy