Bielska policja szuka świadków oszustwa metodą na... policjanta

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 11.11.2020 16:40,
Policjanci z Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej poszukują świadków oszustwa metodą na policjanta.
Bielska policja szuka świadków oszustwa metodą na... policjanta

Do zdarzenia doszło 10 listopada w godzinach pomiędzy 15.40 a 16.20. 80-letnia bielszczanka padła ofiarą oszustów działających metodą na policjanta. Za namową oszusta zostawiła białą reklamówkę ze znaczną ilością gotówki w żółtym koszu na psie odchody, z czerwonym deklem, zamocowanym na słupku, przy schodach zejściowych z ulicy 3 Maja na Skwer Esperanto przy ul. Zamenhofa i odeszła.

Prawdopodobnie cały czas była obserwowana przez oszustów, którzy mieli z nią kontakt telefoniczny. Kiedy się zorientowała, że mogła zostać oszukana i wróciła po pieniądze, torby z gotówką już nie było. Pokrzywdzona zapamiętała, że w tym czasie kiedy tam przebywała w parku byli dwaj mężczyźni w spodniach dżinsowych i bluzach z kapturem, którzy wyprowadzali psa.

- Poszukujemy tych mężczyzn, mogli oni bowiem widzieć sprawcę. Poszukujemy osoby, które w tym czasie tamtędy przechodziły i mogły widzieć zdarzenie lub kierowców, którzy jechali ulicą Zamenhofa w kierunku C.H. Sfera, a mają pojazdy wyposażone w wideorejestratory, lub jadących w przeciwnym kierunku ulicą Wałową.

Wszelkie informacje prosimy kierować do Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej, przy ul. Traugutta 2c, e-mail. [email protected], tel. 47 85 703 00 lub 47 85 712 55

- informuje w komunikacie bielska policja.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy