Bielska policja szuka świadków wypadku drogowego

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 26.06.2020 14:48,
Kierujący motorowerem 56-latek przewrócił się i doznał obrażeń ciała.
Bielska policja szuka świadków wypadku drogowego

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej prowadzą postępowanie w sprawie zdarzenia drogowego, do jakiego doszło w dniu 12 czerwca 2020 roku ok. godz. 16.50 w Bielsku-Białej na ul. Św. Andrzeja Boboli. Nieustalona osoba dokonała zanieczyszczenia drogi substancją oleistą na odcinku od skrzyżowania ulic Olszówki z ulicą Krokusów, następnie ulicę Olszówki, Młodzieżową, Armii Krajowej do ulicy Boboli. W wyniku najechania na to zanieczyszczenie kierujący motorowerem 56-latek przewrócił się i doznał obrażeń ciała.

Prosimy wszystkich posiadających informacje na temat powyższego zdarzenia o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej ul. Wapiennej 45, telefon 47 857 1420, 47 857 1423, 47 857 1255 lub 112.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy