Bielski szpitala wydał oświadczenie w sprawie hejtu

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 09.09.2022 12:10,
Zwracamy uwagę hejtującym, że komentator w Internecie nie jest anonimowy - podkreśla dyrekcja szpitala.
Bielski szpitala wydał oświadczenie w sprawie hejtu


Oświadczenie Szpitala Wojewódzkiego

Hejt w sieci nie jest anonimowy. Szpital Wojewódzki będzie walczył o dobre imię personelu medycznego i reagował na bezpodstawne obrażanie pracowników.

W związku z falą hejtu, która pojawiła się na portalach społecznościowych, a także na stronach niektórych mediów lokalnych po publikacji artykułów dotyczących tragicznego zdarzenia, które miało miejsce o 1.00 w nocy 25 sierpnia br.

Personel medyczny Szpitalnego Oddziału Ratunkowego udzielił pacjentowi kompleksowej pomocy. Mężczyzna został poddany szczegółowej diagnostyce. Wdrożono właściwe leczenie i cały czas obserwowano pacjenta, który nawet przez chwilę nie został pozostawiony bez opieki.

Szpital Wojewódzki stanowczo sprzeciwia się rozpowszechnianiu kłamliwych informacji na temat funkcjonowania Szpitalnego Oddziału Ratunkowego oraz pomawiających komentarzy, w których szkalowani są pracownicy oraz dyrekcja naszej placówki.

Przedstawianie kłamliwych ocen pracy personelu medycznego SOR jest krzywdzące dla naszych pracowników, dokładających 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu wszelkich starań, mających na celu zapewnienie pacjentom właściwej pomocy medycznej.

Należy zwrócić uwagę, że personel medyczny SOR działa zgodnie z regulacjami prawnymi obowiązującymi w systemie ochrony zdrowia.

Zwracamy uwagę hejtującym, że komentator w Internecie nie jest anonimowy. Wobec wszystkich osób naruszających dobra osobiste pracowników Szpitala Wojewódzkiego oraz dobre imię tej jednostki, będziemy zmuszeni podjąć odpowiednie kroki prawne z postępowaniem karnym włącznie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy