reklama

Bielsko-Biała: zderzenie ciężarówki z samochodem osobowym [AKTUALIZACJA]

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 16.07.2020 10:21,
Bielsko-Biała: zderzenie ciężarówki z samochodem osobowym [AKTUALIZACJA]

Do bardzo poważnego wypadku doszło w czwartek (16.07) przed godziną 10:00 w Bielsku-Białej w rejonie skrzyżowania al. Andersa z ulicą Michałowicza. Ciężarówka zderzyła się tam z samochodem osobowym, który ostał całkowicie zniszczony. Wiadomo, że kobieta kierująca samochodem osobowym w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala.

Jak wstępnie ustaliła bielska policja, na jezdni w kierunku Żywca, w rejonie skrzyżowania z ulicą Michałowicza pojazd ciężarowy poruszający się prawym pasem ruchu, z nieustalonej na chwilę obecną przyczyny przewrócił się na znajdujący się na lewym pasie samochód osobowy. Jedna osoba podróżująca osobowym oplem odniosła obrażenia i została zabrana do szpitala.

Droga w kierunku Żywca jest nieprzejezdna. Utrudnienia potrwają jeszcze przez kilka godzin. Trwają ustania przyczyn i dokładnych okoliczności wypadku. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Objazd miejsca zdarzenia został wyznaczony ulicą Babiogórską. Zalecamy omijanie Alei Andersa już od Starego Bielska.

foto: Waszym Okiem -Radio Bielsko


foto: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy