Bielszczanin kradł drogi alkohol ze sklepu, w którym pracował

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 14.11.2019 12:00, ap
26-latek regularnie okradał swojego pracodawcę. Na „lewo” wynosił ze sklepu markowe whiskey. Mieszkaniec Bielska-Białej usłyszał zarzut kradzieży o łącznej wartości ok. 2000 tys. zł.
Bielszczanin kradł drogi alkohol ze sklepu, w którym pracował
We wtorek (12.11) do komendy wpłynęło zgłoszenie od pracowników ochrony jednego z bielskich hipermarketów.

- Ujęli oni na gorącym uczynku jednego z pracowników sklepu, który w plecaku chciał wynieść ze sklepu 6 butelek drogiej whisky. Na miejsce zostali wysłani policjanci, którzy potwierdzili kradzież - mówi asp. szt. Roman Szybiak z KMP w Bielsku-Białej.Skradziony alkohol wrócił na sklepowe półki, a podejrzewany o kradzież mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Mundurowi ustalili, że 26-latek już wcześniej wynosił alkohol ze sklepu, w którym pracował. W sumie nieuczciwy pracownik ukradł trunki o l wartości blisko 2 tys. złotych. Jego łupem padała zawsze wysokogatunkowa whisky.

- Kryminalni z bielskiej trójki zebrali obciążający go materiał dowodowy i doprowadzili do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty kradzieży. Za przestępstwo, którego się dopuścił, grozi mu teraz kara pozbawienia wolności nawet 5 lat i wysoka grzywna. Będzie musiał też zapłacić za alkohol, którego nie udało się odzyskać - dodaje polcijant.

O dalszym losie złodzieja zdecyduje wkrótce bielski sąd.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy