Było o krok od tragedii

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 22.01.2021 08:43,
Kompletnym brakiem wyobraźni wykazał się 20-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego.
Było o krok od tragedii

We wtorek przed godz. 20.00 dyżurny komisariatu policji w Węgierskiej Górce otrzymał informację, że na ul. Wyzwolenia doszło do zdarzenia drogowego.

Jak ustalili policjanci, 20-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego, kierując quadem, utracił nad nim panowanie i wjechał do przydrożnego rowu. Następnie chcąc go wydostać, przywiązał linę stalową do słupka ogrodzenia, tak, że przebiegała ona przez całą szerokość jezdni.

W linę wjechał 65-latek, który kierował subaru. Na szczęście oprócz uszkodzeń pojazdów nikomu nic się nie stało. Gdy policjanci sprawdzili stan trzeźwości 20-latka, okazało się, że miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. To nie wszystko.

Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania, a quad nie był zarejestrowany. Jeżeli okaże się, że 20-latek pijany kierował pojazdem, w więzieniu może spędzić nawet 2 lata. Odpowie również za naruszenie szeregu przepisów ruchu drogowego.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy