Cały czas trwają poszukiwania zaginionego bielszczanina

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 30.11.2021 13:24,
Cały czas trwają poszukiwania zaginionego bielszczanina
Od blisko miesiąca trwają poszukiwania 29-letniego mieszkańca Bielska-Białej, który wieczorem 2 listopada wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

- Z uwagi na ustalone przez Policję okoliczności, a także przeprowadzony przez ratowników GOPR szczegółowy wywiad z najbliższymi zaginionego, w sobotę 27.11 podjęto działania poszukiwawcze w terenie górskim. W wyznaczone sektory udały się patrole zmotoryzowane i piesze, składające się z ratowników Grupy Beskidzkiej oraz Grupa Jurajska GOPR, których poprosiliśmy o wsparcie poszukiwań. Z powietrza teren był sprawdzany za pomocą drona z oprogramowaniem SARUAV - informuje GOPR Beskidy.

Niestety sobotnie poszukiwania nie przyniosły rezultatu. Ich zawieszenie nastąpiło po zmroku. W wyprawie udział wzięło 45 osób: 40 ratowników Grupy Beskidzkiej i 5 ratowników Grupy Jurajskiej GOPR.

źródło: GOPR Beskidy, foto: M. Wilczek

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy