Chwile grozy na drodze [FOTO]

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 29.09.2020 16:03,
O dużym szczęściu mogą mówić uczestnicy zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj w Pawłowicach.
Chwile grozy na drodze [FOTO]

Jak informuje policja, kilka minut po godzinie 11:00, pszczyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Pawłowicach na Dk-81. Okazało się, że kierujący samochodem skoda, jadąc lewym pasem ruchu w kierunku Skoczowa, będąc na łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem. Zjechał na prawy pas i uderzył w jadącą tym pasem kierującą samochodem volkswagen. Oba pojazdy w wyniku zderzenia wjechały do przydrożnego rowu. Kierowcom oraz ich pasażerom na szczęście nic poważnego się nie stało. W sumie w zdarzeniu udział brały 4 osoby w tym 11-letnie dziecko.

Kierowcy w chwili zdarzenia byli trzeźwi. Kierujący samochodem skoda, za spowodowanie zdarzenia drogowego został ukarany mandatem oraz punktami karnymi. Prawy pas w kierunku Skoczowa był zablokowany do godziny 13. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe.
źródło: KPP Pszczyna

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy