Coraz więcej akcji ratowniczych na Jeziorze Żywieckim

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 01.07.2022 14:45, foto: WOPR Żywiec
Coraz więcej akcji ratowniczych na Jeziorze Żywieckim
Jak informują ratownicy WOPR w Żywcu, w czwartek (30.06) o godzinie 17:11 dyspozytor numeru ratunkowego nad wodą Beskidzkiego WOPR (tel. 604 900 300) przyjął zgłoszenie o 3 osobach, które głodne wrażeń chciały wypłynąć na prywatnych SUP'ach z plaży w Zarzeczu, nie zważając uwagi na panujące warunki atmosferyczne (silny wiatr, deszcz, a nawet grad).

Zgłoszenia dokonał sam właściciel wypożyczalni sprzętu wodnego, który odradzał wspomnianej trójce tego typu formę " wypoczynku".
W okolice plaży w Zarzeczu została zadysponowana łódź ratownicza Beskidzkiego WOPR Oddział Rejonowy w Żywcu, SPORTIS s-5700, która odbywała w tym samym czasie rutynowy patrol akwenu.

Po przybyciu na miejsce ratownicy dokonali oględzin linii brzegowej i nie zlokalizowali desek, ani ich właścicieli.

Dziękujemy za wzorową postawę właścicielowi wypożyczalni Sport District, który zaalarmował w odpowiednią porę i przyczynił się w czynny sposób do poprawy bezpieczeństwa 3 osób ‼️

Przypominamy o numerze ratunkowym nad wodą Beskidzkiego WOPR
☎️ 604 900 300 ☎️
WIDZISZ ⁉️
REAGUJ ‼️
NIE BĄDŹ OBOJĘTNY ‼️
NUMER RATUNKOWY NAD WODĄ BESKIDZKIEGO WOPR
☎️ 604 900 300 ☎️

- informuje WOPR w Żywcu.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy