DK1: metalowe pręty wbiły się w samochód

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 01.10.2019 12:32, ap
Rano na DK1 w Czechowicach-Dziedzicach zderzyły się trzy samochody. W przednią szybę jednego z pojazdów wbiły się metalowe pręty. Gdyby oplem podróżował pasażer, doszłoby do śmiertelnego wypadku.
DK1: metalowe pręty wbiły się w samochód
We wtorek ok. godz. 9:25 na Drodze Krajowej nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach zderzyły się trzy pojazdy. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca samochodem marki Land Rover najechała na tył opla corsy.

Z tyłu przyczepy znajdowały się metalowe pręty, które wbiły się w przednią szybę osobówki. Gdyby kierowca opla nie podróżował sam, pisalibyśmy o śmiertelnym wypadku. Mężczyzna trafił do szpitala.

Szczegóły zdarzenia bada policja. - Na razie trwają ustalenia dotyczące obrażeń uczestników i okoliczności tego zdarzenia. Nie jest pewne czy będzie to kolizja drogowa, czy wypadek - mówi asp. szt. Roman Szybiak z bielskiej komendy.

foto: igryfino.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy