Dobijał się do kamienicy, trafił do więzienia

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 02.12.2020 10:52,
Policjanci z wydziału prewencji bielskiej komendy zatrzymali 29-latka, poszukiwanego przez bielski sąd. Mężczyzna dobijał się do bramy kamienicy i nie reagował na prośby mieszkańców o opuszczenie ich nieruchomości.
Dobijał się do kamienicy, trafił do więzienia
Jak informuje bielska policja, wczoraj późnym wieczorem dyżurny trzeciego komisariatu odebrał zgłoszenie o bezdomnej osobie, która awanturowała się z mieszkańcem jednej z kamienic przy ulicy Mickiewicza w Bielsku-Białej.

Według zgłoszenia, mężczyzna bez zgody mieszkańców przebywał na klatce schodowej budynku. Kiedy został przez nich wyproszony, zaczął dobijać się do zamkniętej bramy kamienicy. Mieszkańcy nieruchomości wezwali patrol Policji. Na miejsce zostali skierowani mundurowi z wydziału prewencji bielskiej komendy. Stróże prawa sprawdzili mężczyznę w policyjnej bazie danych.

Okazało się, że jest on poszukiwany przez bielski sąd w celu doprowadzenia do zakładu karnego, gdyż ciąży na nim wyrok 4 miesięcy pozbawienia wolności. Mundurowi ustalili, że kilka dni temu wrócił on do Polski zza granicy i nie miał w kraju stałego miejsca zamieszkania, dlatego tułał się po mieście.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, został on doprowadzony do bielskiego oddziału cieszyńskiego zakładu karnego przy ulicy Słowackiego.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy