Domowy agresor zatrzymany przez policję

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 18.09.2020 09:29,
Policja zatrzymała 31-letniego mężczyznę, który stosował przemoc fizyczną i psychiczną wobec swojej matki. Dodatkowo wszczął awanturę w miejscu publicznym i był agresywny wobec przypadkowych osób.
Domowy agresor zatrzymany przez policję
Jak informuje żywiecka policja, kilka dni temu policjanci z Węgierskiej Górki interweniowali w stosunku do 31-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego.


Mężczyzna wszczął w domu awanturę w czasie której stosował przemoc wobec swojej matki. Kobieta przyznała się mundurowym, że taka sytuacja trwa już od dłuższego czasu. Jak się okazało mężczyzna od początku tego roku znęcał się nad swoją matką.

Popychał ją, wyzywał, zastraszał i groził. Kryminalni rozpoczęli w tej sprawie postępowanie. W międzyczasie 31-latek, w Żywcu, przed jednym ze sklepów wszczął awanturę, krzyczał, zaczepiał przypadkowe osoby, popychał przechodniów.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzuty. Wczoraj policjanci i prokurator złożyli do sądu wniosek o jego tymczasowe aresztowanie. Sąd przychylił się do wniosku i 31-latek najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Mężczyzna już w przeszłości łamał prawo, a nowe przestępstwa popełnił w warunkach recydywy, dlatego też w więzieniu może spędzić nawet ponad 7 lat.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy