Dramatyczne chwile na drodze. Liczyła się każda sekunda

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 05.01.2021 07:29,
Utknął w korku, wioząc nieprzytomnego znajomego. Pomogli policjanci.
Dramatyczne chwile na drodze. Liczyła się każda sekunda

Policjanci z Węgierskiej Górki pomogli mężczyźnie, który utknął w korku, a wiózł do szpitala swojego znajomego. Mężczyzna najprawdopodobniej doznał wylewu i był nieprzytomny. Z uwagi na stan zagrażający życiu i zdrowiu, policjanci natychmiast rozpoczęli pilotaż. Dzięki temu, mężczyzna szybko i bezpiecznie trafił pod opiekę lekarzy.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około 16.00. Do dyżurnego komisariatu policji w Węgierskiej Górce zadzwonił mężczyzna i powiedział, że kieruje bmw, utknął w korku, a wiezie do szpitala swojego znajomego, który najprawdopodobniej miał wylew i jest nieprzytomny. Mężczyzna znajdował się w Węgierskiej Górce na ul. Zielonej. Liczyła się każda sekunda, dlatego dyżurny natychmiast w to miejsce skierował najbliżej znajdujący się patrol. Gdy tylko policjanci zauważyli samochód, włączyli sygnały uprzywilejowania i pomogli mężczyźnie w szybkim i bezpiecznym dotarciu do szpitala, gdzie jego znajomy trafił pod opiekę lekarzy.

Po przekazaniu znajomego pod opiekę lekarzy, mężczyzna ponowie zadzwonił do komisariatu, tym razem z podziękowaniami dla policjantów za udzieloną pomoc.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy