Dramatyczne sceny. Kobieta ugodziła nożem swojego partnera

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 30.04.2020 10:47,
Wczoraj usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa.
Dramatyczne sceny. Kobieta ugodziła nożem swojego partnera
Policjanci z Żywca zatrzymali 38-letnią mieszkankę miasta. Kobieta podczas awantury ze swoim partnerem ugodziła go nożem w okolice brzucha. Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala. 37-latka usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa.


Na wniosek śledczych i prokuratora żywiecki sąd aresztował ją na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Jak informuje policja, w poniedziałek około 19.40 dyżurny żywieckiej komendy policji otrzymał informację, że w jednym z mieszkań w Żywcu doszło do awantury. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Jak wynikało z ich ustaleń, 38-letnia kobieta pokłóciła się ze swoim 45-letnim partnerem, a w czasie wzajemnej szarpaniny, ugodziła go nożem w okolice brzucha. Mężczyzna w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. Kobieta została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu.

Wczoraj usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa. Na wniosek śledczych i prokuratora sąd podjął decyzję o jej tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

źródło: KPP Żywiec


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy