Dużo wypadków, ratownicy GOPR będą dyżurować na Górze Żar

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 12.06.2021 09:32,

Dużo wypadków, ratownicy GOPR będą dyżurować na Górze Żar
Centrala GOPR Beskidy poinformowała, że od pewnego czasu rośnie liczba poważnych zdarzeń, zwłaszcza z udziałem rowerzystów i paralotniarzy w rejonie Góry Żar.

- Skłoniło to Naczelnika GB GOPR Marcina Szczurka do podjęcia rozmów z przedstawicielami Polskich Kolei Linowych, których efektem jest utworzenie kolejnej sezonowej stacji górskiej. Od czerwca w każdy weekend ratownicy Grupy Beskidzkiej GOPR pełnią dyżury w budynku górnej stacji PKL Góra Żar. Dziękujemy za współpracę, udostępnienie przestrzeni oraz wspólne działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa turystów i osób korzystających z infrastruktury ośrodka! - informuje GOPR Beskidy.

źródło: GOPR Beskidy

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy