Dwie potężne kraksy na drodze S52 w Bielsku-Białej. Kilkanaście aut uszkodzonych

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 04.10.2019 07:08,
Dwie potężne kraksy na drodze S52 w Bielsku-Białej. Kilkanaście aut uszkodzonych
W czwartek (3.10) wieczorem do wypadku doszło na drodze ekspresowej S52 w Bielsku-Białej. W rejonie Makro miało miejsce zderzenie aż 4 samochodów. Dwie osoby zostały poszkodowane.

W piątek ok. 6 rano rano do kolizji z udziałem prawdopodobnie aż 8 samochodów doszło na tej samej drodze - na wysokości Wapienicy, na pasie w kierunku Cieszyna. Występują tam utrudnienia w ruchu.

- Fragmenty uszkodzonych samochodów są rozsypane na przestrzeni 150 m. Masakra. Auta są mocno pokiereszowane - informuje RMF.

-------------------------
Dzieje się coś ciekawego, a uważasz, że warto o tym poinformować mieszkańców? Wyślij informację lub zdjęcia na [email protected] lub poprzez nasz profil facebookowy

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy