Dwie rowerzystki poważnie ranne w wypadku [AKTUALIZACJA]

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 01.06.2020 19:35, foto: Waszym Okiem - Radio BIELSKO
Do zdarzenia doszło w poniedziałek (1.06) po godzinie 16:00 w Wilkowicach
Dwie rowerzystki poważnie ranne w wypadku [AKTUALIZACJA]
Na ulicy Żywieckiej w Wilkowicach kierująca samochodem osobowym marki opel potrąciła dwie rowerzystki. Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Poszkodowane - w wieku 25 i 30 lat - były w poważnym stanie. Zostały przetransportowane do szpitali.

Policja ustala dokładne okoliczności tego wypadki i apeluje do świadków zdarzenia o przekazywanie informacji w tej sprawie.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 58-letnia mieszkanka powiatu żywieckiego jechała oplem astrą w kierunku Żywca kiedy z nieustalonej na chwilę obecną przyczyny zjechała na przeciwległy pas ruchu i wjechała w poruszające się ulicą Żywiecką w kierunku Bielska-Białej dwie rowerzystki. Na skutek zderzenia z pojazdem kobiety w wieku 25 i 30 lat doznały poważnych obrażeń. Poszkodowane w ciężkim stanie zdrowia zostały przetransportowane do szpitali.

Kierująca samochodem miała uprawnienia do kierowania pojazdami, była trzeźwa. Dokładne przyczyny i przebieg tego wypadku ustalają śledczy z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej - informuje bielska policja.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy