Dwóch policjantów oraz strażak uratowali 43-latka

Region, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 11.09.2019 13:14,
Sytuacja była bardzo dramatyczna
Dwóch policjantów oraz strażak uratowali 43-latka

Do dramatycznej sytuacji doszło wczoraj w Żywcu. Asp. Michał Wajdziak oraz mł.asp. Łukasz Binda pełnili służbę na terenie miasta. Około 17.30 otrzymali informację, że na moście coś się dzieje. Natychmiast udali się na wskazane miejsce. Po chwili zobaczyli mężczyznę, który groził, że skoczy z mostu.

Na szyi miał zawiązany łańcuch, którego drugi koniec przymocowany był do bariery. Mężczyzna nikomu nie pozwalał zbliżyć się do siebie. Policjanci zaczęli rozmawiać z desperatem. Po chwili na miejsce dojechały inne służby.

W momencie, gdy policjanci zajmowali uwagę mężczyzny, strażak, starszy sekcyjny Kamil Konieczny, podszedł do niego i złapał go. Mundurowi, już wspólnie, ściągnęli go w bezpieczne miejsce. Jak się okazało był to 43-letni mieszkaniec Żywca. Mężczyzna trafił pod opiekę ekipy karetki pogotowia.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy