Dwóch poszukiwanych zatrzymanych przez policję

Region, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 24.05.2020 13:39,
Obaj panowie trafili do aresztu w Bielsku-Białej.
Dwóch poszukiwanych zatrzymanych przez policję
Żywieccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Obaj byli poszukiwani na podstawie listów gończych. Zatrzymani już trafili do aresztu śledczego w Bielsku-Białej.

Jak informuje policja w czwartek około 8.30 policjanci z Węgierskiej Górki zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie listu gończego, który wydała Prokuratura Rejonowa w Wieluniu. Chwilę później, policjanci z zespołu do spraw poszukiwań i identyfikacji żywieckiej komendy, zatrzymali 53-letniego mieszkańca powiatu bełchatowskiego. Mężczyzna również ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. List gończy wydał za nim Sąd Rejonowy w Bełchatowie. Obaj poszukiwani trafili już do aresztu śledczego w Bielsku-Białej.

źródło: policja w Żywcu

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy