Dzieci z bielskiego żłobka na kwarantannie

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 24.08.2020 17:01, fot. Paweł Sowa / Wydział Prasowy UMBB
W trosce o zdrowie dzieci i opiekunów Żłobek Miejski apeluje do rodziców, by w przypadku podejrzenia lub stwierdzenia zachorowania na COVID-19 NIEWZŁOCZNIE poinformowali dyrektora żłobka
Dzieci z bielskiego żłobka na kwarantannie

Jak informuje bielski ratusz, 24 sierpnia Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Bielsku-Białej poinformował dyrektora Żłobka Miejskiego o wyniku dodatnim (COVID-19) dziecka uczęszczającego do grupy zlokalizowanej w budynku przy ul. Pod Grodziskiem.

Dyrektor we współpracy z PSSE niezwłocznie uruchomił stosowne procedury i grupa, do której uczęszczało dziecko (dzieci oraz wszystkie osoby dorosłe mające kontakt z dzieckiem), została skierowana na kwarantannę.

- Wszystkie obiekty i urządzenia, z którymi członkowie grupy mieli kontakt, zostaną natychmiast zdezynfekowane. Pozostałe grupy, przy zachowaniu wprowadzonych reżimów sanitarnych, pracują bez zmian. Dalsze działania w tej kwestii będzie prowadziła Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bielsku-Białej.
W trosce o zdrowie dzieci i opiekunów Żłobek Miejski apeluje do rodziców, by w przypadku podejrzenia lub stwierdzenia zachorowania na COVID-19 NIEWZŁOCZNIE poinformowali dyrektora żłobka - informuje UM Bielsko Biała.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy