Dziecko uciekało przed pedofilem

Region, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 25.05.2019 13:40, PAN
Wiadomość ku przestrodze.
Dziecko uciekało przed pedofilem

Często myślimy, że ten problem dotyka większych miast i aglomeracji, że "u nas" takie rzeczy się nie zdarzają. A jednak w Jeleśni (powiat żywiecki) na ulicy Plebańskie, w bezpośrednim sąsiedztwie Szkoły Podstawowej numer 1 i Urzędu Gminy Jeleśnia wracające z zajęć dziecko zaczepiał nieznajomy mężczyzna.

Jak wynika z naszych ustaleń, mężczyzna proponował podwózkę, a gdy dziewczynka odmówiła, wysiadł z samochodu i ją gonił. Na szczęście nic złego się nie stało, ale to były wczesne popołudnie, mała miejscowość.

Szok. Jeden z radnych wystosował pismo do komendanta lokalnej Policji, by ta częściej patrolowała obszar wokół szkoły, zwłaszcza w godzinach, gdy kończą się lekcje. Oby taka prewencja pomogła.


zdjęcie ilustracyjne
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy