Dzięki wzorowej postawie świadka zatrzymano włamywaczkę

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 27.07.2021 09:05,
Dzięki obywatelskiej postawie świadka policjanci zatrzymali 22-letnią bielszczankę podejrzewaną o kradzież z włamaniem do jednego z mieszkań przy ulicy Karpackiej w Bielsku-Białej.
Dzięki wzorowej postawie świadka zatrzymano włamywaczkę

W sobotę tuż przed południem w Bielsku-Białej przy ulicy Karpackiej doszło do kradzieży z włamaniem. Do jednego z mieszkań podeszła młoda kobieta, rozbiła szybę w oknie, przez które weszła do wewnątrz. Po chwili wyszła razem ze skradzioną z mieszkania fajką wodną.

Całe zdarzenie zaobserwowała pracownica pobliskiego sklepu, która natychmiast zawiadomiła Policję i poszła w ślad za sprawczynią włamania, informując, gdzie aktualnie się znajdują.

Na miejsce zostali skierowani stróże prawa z bielskiej dwójki oraz przewodnik policyjnego psa tropiącego. Zatrzymali oni wskazaną przez świadka kobietę oraz odzyskali skradzione mienie. 22-latka została doprowadzona do komisariatu, gdzie usłyszała zarzut kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo grozi kara nawet 10 lat pozbawienia wolności. O jej dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator.

- Dziękujemy za obywatelską postawę, dzięki której udało się zatrzymać włamywaczkę - podkreślają bielscy policjanci.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy