Dzielnicowi zatrzymali poszukiwanego alimenciarza

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 10.06.2021 10:36,
Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu zatrzymali poszukiwanego 37 – letniego mieszkańca powiatu żywieckiego.
Dzielnicowi zatrzymali poszukiwanego alimenciarza

Do zatrzymania doszło we wtorek (08.06.2021) wieczorem. Tuż po godzinie 18.00 dzielnicowi podczas obchodu rejonu służbowego ustalili, że w jednym z domów jednorodzinnych na terenie gminy Oświęcim ukrywa się poszukiwany mieszkaniec powiatu żywieckiego. Poszukiwany został zatrzymany i trafił do oświęcimskiej komendy Policji.

Mężczyzna był od miesiąca poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Żywcu do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo niealimentacji. Wczoraj został osadzony w jednym z zakładów karnych w którym spędzi pół roku.

Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję.

- Przypominamy, że aktualny wykaz osób poszukiwanych znajduje się na stronach internetowych jednostek Policji. Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości, o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112. Zapewniamy anonimowość - informuje policja.

źródło: KPP OświęcimZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy