Dziś akcja znakowania rowerów

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 14.07.2021 10:08,
Akcja znakowania rowerów odbędzie się 14 lipca przy ul. Młyńskiej 74 w Bielsku-Białej.
Dziś akcja znakowania rowerów

Organizatorami wydarzenia są Straż Miejska w Bielsku-Białej i Rada Osiedla Bielsko Południe. Znakowanie rowerów zaplanowane jest w godzinach 17.00-19.00.

Należy pamiętać o tym, że rower może oznakować osoba pełnoletnia, posiadająca dokument, że jest on jej własnością. W przypadku braku takiego dokumentu należy przedstawić pisemne oświadczenie, że dana osoba jest rzeczywistym właścicielem tego roweru.

Znakowanie wiąże się z trwałymi zmianami na elementach roweru. W związku z tym, gdy rower jest na gwarancji, należy sprawdzić, czy znakowanie nie spowoduje jej utraty.

W przypadku zbycia oznakowanego roweru należy o tym fakcie pisemnie poinformować komendanta Straży Miejskiej w Bielsku-Białej, który jest administratorem danych osobowych.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy