Fatalne warunki na drogach. Niektóre zalane. Sypią się kolizje

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 19.06.2020 12:49,
Padający w piątek od rana deszcz zrobił sporo zamieszania na podbeskidzkich drogach.
Fatalne warunki na drogach. Niektóre zalane. Sypią się kolizje

Kierowcy powinni zdjąć nogę z gazu, ponieważ studzienki nie nadążają z przyjmowaniem wody i niektóre drogi są solidnie podtopione. Od rana w całym regionie sypią się kolizje.

Bielska policja apeluje do kierowców o ostrożność.

- Załamanie pogody i pogarszające się warunki na drogach w ciągu najbliższych kilku dni mogą stworzyć wiele zagrożeń, na które kierowcy nie zawsze są przygotowani. Użytkownicy dróg muszą mieć świadomość, że w tym okresie na jezdni może być bardzo ślisko. Padający deszcz może stwarzać duże utrudnienia na drodze. W takich warunkach kierujący pojazdem obowiązany jest zachować szczególną ostrożność. Apelujemy o ostrożność i dostosowanie prędkości do warunków - czytamy w komunikacie bielskiej policji.

Bielsko-Biała, ulica Wyzwoleniafoto: Waszym Okiem - Radio Bielsko

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy