reklama

Groził wysadzeniem budynku w Bielsku-Białej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 28.06.2024 12:43,
Szybka akcja policji. 28-latek zatrzymany za internetowe groźby.
Groził wysadzeniem budynku w Bielsku-Białej
26 czerwca do bielskiej komendy policji dotarła informacja, iż na jednym z portali informacyjnych naszego regionu, nieustalona osoba zamieściła komentarz, w którego treści grozi podłożeniem ładunku wybuchowego oraz wysadzeniem jednego z budynków na terenie Bielska.

Policjanci w wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, wykorzystując, techniki operacyjne ustalili miejsce zamieszkania mężczyzny i jego personalia.

Kompletnie zaskoczonego 28-lata zatrzymali w swoim mieszkaniu i doprowadzili komendy policji. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu przed prokuratorem, który wobec mężczyzny zastosował wolnościowy środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy