Groził zabójstwem członkom swojej rodziny i podpaleniem domu

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 08.12.2021 14:48,
Policyjny nakaz opuszczenia mieszkania oraz zakaz zbliżania się do bliskich otrzymał 34-letni mieszkaniec powiatu.
Groził zabójstwem członkom swojej rodziny i podpaleniem domu
We wtorek (7.12) około 8.00 dyżurny komisariatu policji w Węgierskiej Górce otrzymał informację, że w jednym z domów 34-latek awanturuje się, grozi bliskim zabójstwem oraz spaleniem domu.

Mężczyzna był już objęty procedurą "Niebieskiej karty" mimo to nie zmienił swojego zachowania. 34-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzut gróźb karalnych oraz naruszenia nietykalności cielesnej jednego z domowników.

Dodatkowo dzięki uprawnieniom, jakie policjanci otrzymali w listopadzie ubiegłego roku, kiedy w życie weszła tzw. ustawa antyprzemocowa, mundurowi nakazali mu opuścić wspólnie zajmowane mieszkanie oraz wydali zakaz zbliżania się do bliskich. Za popełnione przestępstwa 34-latkowi grozi kara nawet 2 lat więzienia.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy