Groźny pożar poddasza budynku mieszkalnego

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 04.11.2019 10:20,
Siedem zastępów straży pożarnej gasiło w niedzielę (3.11) po południu pożar budynku mieszkalnego w Bystrej.
Groźny pożar poddasza budynku mieszkalnego

- Palił się dach budynku jednorodzinnego. Mieszkańcy opuścili budynek w początkowej fazie pożaru i nie wymagali pomocy medycznej. Strażacy odłączyli media od budynku, następnie przy pomocy drabiny mechanicznej podawali wodę na palącą się konstrukcję dachu. Dodatkowo strażacy prowadzili działania gaśnicze na poddaszu, gdzie ogień przedostał się pod boazerię na klatce schodowej - informują strażacy z PSP Bielsko-Biała.

Działania strażaków trwały blisko 4 godziny Po ugaszeniu pożaru strażacy pomogli w demontażu poszczególnych konstrukcji.

Trwa szacowanie strat. Zniszczeniu uległa części konstrukcji dachu wraz z ociepleniem oraz trochę boazerii na klatce schodowej. Na razie nie wiadomo dokładnie, co było przyczyna pożaru.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy