Groźny wypadek na ul. Wyzwolenia. Młody kierowca walczy o życie! [FOTO] [AKTUALIZACJA]

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 25.09.2019 09:30, red
Rano na ul. Wyzwolenia w Bielsku-Białej doszło do bardzo poważnego wypadku. Samochód osobowy zderzył się czołowo z busem. Stan jednego z kierowców jest krytyczny.
Groźny wypadek na ul. Wyzwolenia. Młody kierowca walczy o życie! [FOTO] [AKTUALIZACJA]

W środę (26.09) ok. godz. 7:00 na ulicy Wyzwolenia w Bielsku-Białej (przy granicy z Pisarzowicami), kierowany przez 18-latka opel corsa zderzył się z busem, kierowanym przez 49-letniego mężczyznę. Na miejsce natychmiast przybyły wszystkie służby.

- Według wstępnych ustaleń kierowca samochodu osobowego, wykonując manewr wyprzedzania, zderzył się czołowo z najeżającym busem - relacjonuje asp. szt. Roman Szybiak z KMP w Bielsku-Białej.

Z relacji świadków wynika, że kierowca osobówki o własnych siłach wysiadł z pojazdu. Jednak jego stan okazał się krytyczny. Po długiej reanimacji na miejscu zdarzenia, młody kierowca został przetransportowany do szpitala. Mężczyzna walczy o życie.

Ze względu na kwalifikacje zdarzenia jako wypadek, wezwany został także prokurator.

Przez kilka godzin droga była zablokowana. Od godz. 10:00 jest już przejezdna dla innych kierowców.


foto: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy