Jechał bez biletu, trafi do aresztu

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 18.11.2020 09:05,
W ręce policjantów z bielskiej „jedynki” trafił poszukiwany przez sąd 26-letni mieszkaniec powiatu bielskiego.
Jechał bez biletu, trafi do aresztu
Do zdarzenia doszło we wtorek około 17.00. Dyżurny pierwszego komisariatu w Bielsku-Białej odebrał wezwanie od kontrolerów miejskiego przewoźnika do pasażera, który nie posiadał biletu w autobusie linii nr 15 i odmówił wylegitymowania się, uniemożliwiając tym samym wystawienie mandatu.

Mundurowi ustalili tożsamość 26-latka i sprawdzili go w policyjnej bazie danych. Wtedy okazało się, że jest on poszukiwany przez bielski sąd, celem doprowadzenia do zakładu karnego w związku z zasadzoną karą więzienia.

Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do bielskiej komendy. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, stróże prawa doprowadzili 26-latka do zakładu karnego, gdzie zgodnie z dyspozycją sądu odbędzie swoją karę. Będzie także musiał zapłacić mandat za jazdę na gapę, która doprowadziła go w tym przypadku za kraty aresztu.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy