Jest nowy szef żywieckiej policji

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 19.04.2021 19:29,
Wśród komendantów oficjalnie powołanych na stanowisko był szef żywieckich policjantów mł. insp. Krzysztof Czaja.
Jest nowy szef żywieckiej policji

W poniedziałek (19.04) w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach odbyła się uroczystość związana ze zmianami na stanowiskach kierowniczych w garnizonie śląskim. Rozkazy personalne Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Romana Rabsztyna o powołaniu na stanowiska z dniem 19 kwietnia br. odebrało dziesięciu komendantów. Wśród nich był młodszy inspektor Krzysztof Czaja, który do tej pory pełnił obowiązki jako Komendant Powiatowy Policji w Żywcu. Został oficjalnie powołany na to stanowisko.

Rozkazy o powołaniu odczytała Zastępca Naczelnika Wydziału Kadr Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach nadkom. Małgorzata Stempniowska, a szef śląskich policjantów wręczył go policjantom oraz życzył im sukcesów na nowych stanowiskach służbowych.

Z uwagi na panującą pandemię, spotkanie odbyło się w ograniczonym składzie uczestników i z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego oraz było podzielone na tury.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy